Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

KONTAKTY

MORINO s.r.o.
Vajanského 401, Kysucké Nové Mesto
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠIE


21. 03. 2017

Svadobné pierka

 

Svadobné pierka sú súčasťou prevažne každej svadobnej oslavy, či sa jedná o modernú svadbu, alebo svadbu podľa miestnych zvykov a tradícií.

Dekorácie svadobným pierkom sa traduje už od dávnej minulosti až do dnes.

Málokto si vie predstaviť svadbu bez tejto malej "nálepky" označujúcej, že patríte na svadobnú hostinu :).

Na trhu sa pohybuje množstvo typov svadobných pierok, vyrobených z rôznych materiálov ako napríklad saténové pierka alebo netradičné pierka s pierkom a pod.

Rozlišujeme svadobné pierka malé pre hostí, svadobné pierka pre svedkov, svadobné pierka pre rodičov, svadobné pierka pre starejšieho, svadobné pierka pre družbov, náramky pre družičky, svadobné pierka na fľaše a pod. 

 

 

My, ako výrobca svadobných dekorácii a organizátor svadieb, ponúkame kvalitné saténové pierka pre všetkých zúčastnených svadobných hostí. Pierka sa vyznačujú výbornou kvalitou materiálu a prevedením. Na našom eschope ponúkame svadobné pierka pre hostí, svadobné pierka pre rodičov, svadobné pierka pre svedkov, svadobné pierka pre ženícha, svadobné pierka pre starejšieho,svadobné pierka pre deti, náramky družičky, ale aj svadobné pierka na fľaše a pod.

 

Vlastná výroba nám ponúka rôzne možnosti a variácie svadobných pierok , od klasickej ponuky ktorú si viete nájsť na eshope, alebo na našej kamennej prevádzke Vajanského 401, Kysucké Nové Mesto, až po možnosť individuálnej výroby podľa vašej predstavy a chuti.

Kvalitné prevedenie, farebnosť, výborná cena. Príležitosť, ako mať úspešne zvládnutý jeden bod organizácie vašej svadby.